Archiwa Galeria

Protest pracowników ZAK S.A.

W piatek 18-go grudnia w czasie negocjacji Związków Zawodowych z Zarządem ZAK w sprawie wypłacenia premii świątecznej tzw. Karpia odbył się protest pracowników ZAK S.A. Z powodu restrykcji związanych z pandemią udział pracowników musiał zostać ograniczony do minimum. Załoga domaga się wypłacenia tzw karpia, taka nagroda wyplacana była w poprzednich latach nawet gdy zakład znajdował się w trudnej sytuacji finansowej. Tym bardziej niezrozumiała jest decyzja Zarzadu ZAK o nie wyplacaniu karpia w sytuacji gdy Zarząd publicznie informuje o planowanych zyskach.

ZAK Liga 2019

W ramach obchodów Dnia Chemika odbyła się kolejna edycja siatkarskiej ZAK LIGI. Kolejny rok byliśmy najlepsi !!!!!! zdobywając po raz drugi z rzędu  mistrza ZAK LIGI i zawodnika MVP którym został kapitan naszej drużyny  Przemysław Woźniak !!!!!!

Link do zdjęć ZAK LIGA

Zbiórka darów dla POLAKÓW

W imieniu naszej organizacji i organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w akcjach zbierania żywności na rzecz potrzebujących. W tym roku Grupa Azoty ZAK S.A. wspiera dwie inicjatywy w tym charakterze.

1. Akcja zbierania żywności i słodyczy dla dzieci polskiego pochodzenia na Ukrainie, realizowana z inicjatywy Senatora RP Grzegorza Peczkisa

Miejsca zbiórki:

– bud. 672, p. 101 Tel. 77 481 24 00  (Aneta Wijatyk)

Termin zbiórki: do 15 grudnia